Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 59kr
one-size
You are much more than surface level, perceptive Pisces. Praised for your deep inner knowing and keen intuition, your generosity, compassion and open-mindedness starts from your soul. Like the ocean, you are a mystery, but a beautiful one at that. Serene greens and magical blue hues truly speak to you.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | PERCEPTIVE PISCES |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Height | 1.45 cm |
| Length | 13.67 cm |
| Net Weight | 8.6 g |
| Width | 8.65 cm |
| SKU | sb2110142933206171 |
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: J***é
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beuatiful eyeshadow, very pigmented 💙
Color: AMBITIOUS AQUARIUS | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: f***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good eyeshadows with good color payoff. Bought for purple halloween look and yet to use, but swatches look great! Some (like optimism) have a pressed glitter feel to them which looks great and has amazing shimmer!
Color: SPONTANEOUS SAGITTARIUS | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: g***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: An easy palette to use. The colours are really vibrant.
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 1 photo(s)